Aktuální fotodokumentace

Tento průkaz energetické náročnosti budov si objednejte jen u opravdových profesionálu, protože se Vám to vyplatí. Odvedou kvalitní práci co v nejkratším časovém horizontu. Jejich výsledek oceníte s tím, že budete mít v ruce solidní údaje o Vašem domu, s kterými se dá dále pracovat. Tak neváhejte a navštivte specializovanou firmu buď osobně anebo na jejich www stránkách.

Průkaz energetické náročnosti budov

Budete si pořizovat nový objekt ať už k bydlení nebo pro svoji firmu, pak si vyžádejte průkaz energetické náročnosti budov. Tento dokument Vám přesně ukáže, jak na tom ony určité budovy jsou a co se dá zlepšit. V nejlepším stavu jsou budovy označení písmenem A a ty nejhorší G. Na základě tohoto průkazu budete vědět jak je energeticky náročný provoz objektu.

Nenechte se napálit

Průkaz energetické náročnostibudovVám zaručí, že při koupi domu budete vědět jakou energetickou náročnost kupovaný objekt má. A tím se vyhnete možnosti, že byste koupili, jak se říká zajíce v pytli. Informace jsou velmi důležité a ušetří nemálo lidského úsilí a finančních prostředků. Proto při koupi nebo nájmu, vyžadujte průkaz energetické náročnosti.